· boccia a příslušenství
· Závěsný kuželník
· PŮJČOVNA sport. vybavení
2016-06-04 - 2. kolo ČSOB Leasing Cupu iKuženíku 2016: Březejc

Dne 4. 6. 2016 se v krásném prostředí areálu Dětského střediska Březejc uskutečnilo 2. kolo ČSOB Leasing Cupu - iKuželníku 2016 (aneb: 5. ročník turnaje iKuželníku o Březejckou kuželku).

Přestože „březejcké klání“ začalo v sobotu 4. 6. 2016 ráno, většina sportovců z celé České republiky se sjela již v pátek, aby se mohla zúčastnit večerního posezení spojeného s báječným grilováním, které je na turnaji tradicí.

Letos se turnaje zúčastnilo pouze 26 sportovců v 8 týmech, což ale nezkazilo dobrou náladu, která panovala po celou dobu turnaje.

Je velkou škodou, že i přes malebné prostředí uprostřed lesů, kde je perfektní zázemí pro naše sportovce a skvělou organizaci, se turnaje účastnilo méně týmů než v jiných kolech iKuželníku. Přesto se nás zde i s doprovody sešlo zhruba 40 účastníků, což bylo příjemně komorní sportovní setkání. No, ale nyní již k samotným výsledkům turnaje …

I přes tzv. handicap (odečet 12 kuželek kvůli loňskému vítězství) získal prvenství tým Slavíků z Liberce (krásných 418 shozených kuželek). Druhé místo obsadil tým BubáciiSK Vysočina (409 shozených kuželek). Na krásném třetím místě se i letos umístil HSC VM (407 shozených kuželek).

V jednotlivcích první místo získala Ilona Chládková z týmu Bubáci, která shodila 155 kuželek!!!

Na letošním ročníku se v soutěži jednotlivců soutěžilo také v kategorii do jednadvaceti let, kde první místo získal Stanislav Hájek (135 shozených kuželek).

Všem blahopřejeme a přejeme mnoho sportovních úspěchů i v dalších kolech.

Za perfektní organizaci 2. kola ČSOB Leasing Cupu iKuželníku 2016 děkujeme našemu iSK Vysočina pod vedením Stanislava Merunky a Handicap Sport Clubu Velké Meziříčí o. s. včele s Jiřím Charvátem. Pátý ročník březejcké soutěže se i letos velmi vydařil!!!

Za finanční podporu především děkujeme hlavnímu sponzoru celého turnaje ČSOB Leasing Cupu - iKuželníku 2016: ČSOB Leasing, a.s. a ČSOB Leasing pojišťovací makléř, s.r.o. Dále děkujeme také všem ostatním „místním“ sponzorům, jejichž loga uvádíme níže.

Především pak děkujeme ochotným dobrovolníkům zajišťujícím nejen občerstvení, ale také celý průběh turnaje (asistenci hráčům, sbírání kuželek, přípravu sportoviště, atd.). Velké díky za dobře